پرش به محتوای اصلی

12
Loading
Loading
Loading

آخرین اخبــار

مدیر امور شعب پست بانک کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
آئین معارفه علیرضا مهرآبادی به عنوان مدیر شعب پست بانک استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرکل امور استان ها و بازاریابی پست بانک ایران برگزار شد.
دسترسی بیش از 48 خانوار کهگیلویه ای به شبکه ملی اطلاعات
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با راه اندازی سایت مخابراتی کلگه پهن شهرستان کهگیلویه، 205 نفر از خدمات اینترنت پرسرعت برخوردار شدند.
دسترسی 71 خانوار روستایی به اینترنت پرسرعت
با راه اندازی سایت پوزه بلی بلند در شهرستان بویراحمد صورت گرفت
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با اتصال روستای پوزه بلی بلند در شهرستان بویراحمد به اینترنت پرسرعت، چهار روستا تحت پوشش اینترنت نسل چهارم قرار گرفت.
فراخوان جذب نیروی امریه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پانزدهمین مرحله فراخوان برای جذب امریه سربازی را اعلام کرد.
ضریب نفوذ پهنای باند سیار استان به بیش از 88 درصد افزایش یافت
عابدینی در نشست شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خبر داد:
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد در گزارشی از وضعیت ارتباطی استان گفت: در تمامی شاخص های ارتباطی در سال 99 نسبت به دوازده ماهه سال 98 روند رو به رشدی را تجربه کرده ایم.
کلنگ زنی یک سایت ارتباطی روستایی در دیشموک به نمایندگی از 18 طرح / بیش از 36 روستا در دیشموک و چاروسا به اینترنت پر سرعت متصل
در آیینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، و شماری دیگر از مسئولین استانی، یک ایستگاه مخابراتی در روستای امیرآباد بخش دیشموک شهرستان کهگیلویه به
بهره‌برداری از یک سایت ارتباطی به نمایندگی از ۹ طرح مخابراتی در بخش چاروسا و دیشموک استان کهگیلویه وبویراحمد
در روز عید مبعث و با حضور مسئولان استانی کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت:
در سفر مسئولان استانی به قلعه رئیسی و دیشموک در شهرستان کهگیلویه استان کهگیلویه وبویراحمد، یک سایت مخابراتی اینترنت نسل سوم در روستای بی سیدون امامزاده محمود افتتاح شد.
اتصال همه روستاهای بالای 20 خانوار دیشموک و چاروسا به اینترنت پرسرعت تا پایان بهار 1400
عابدینی در نشست شورای مدیران در شهرستان کهگیلویه:
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای مدیران استان در بخش دیشموک که در پی سفر مدیران استانی به شهرستان کهگیلویه صورت پذیرفت، از برنامه وزارت ارتباطات برای
دریافت دومین محموله کمک های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به زلزله زدگان سی سخت
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: خانواده بزرگ ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی، در قالب اهدای بسته های غذایی به ارزش 28 میلیارد
دومین محموله کمک های خانواده ارتباطات به "سی سخت" ارسال شد
دومین محموله کمک های خانواده بزرگ صنعت ارتباطات کشور برای هموطنان آسیب دیده از زلزله به "سی‌سخت" استان کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز( یکشنبه) ارسال شد.
« قبلی ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ صفحه ۸ از ۱۰ ۹ ۱۰ بعدی »