پرش به محتوای اصلی

12
Loading
Loading
Loading

آخرین اخبــار

هفت روستای بخش دیشموک در شهرستان کهگیلویه به اینترنت پر سرعت متصل شدند
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با اتصال روستای اسفندان از توابع شهرستان کهگیلویه به اینترنت پرسرعت هفت روستا تحت پوشش اینترنت نسل چهارم قرار گرفت.
عبور مشترکین تلفن همراه در استان از مرز یک میلیون و صد هزار مشترک و افزایش ضریب نفوذ به 160 درصد
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: تعداد مشترکین تلفن همراه در استان از مرز یک میلیون و صد هزار مشترک گذشت.
621 خانوار روستاهای کهگیلویه و بویراحمد تحت پوشش اینترنت پرسرعت قرار گرفتند
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با راه اندازی دو ایستگاه ارتباطی موشمی زیلائی و مندان چرام، 2458 نفر از خدمات اینترنت پرسرعت برخوردار شدند.
آمادگی مجموعه وزارت در استان برای خدمت رسانی در مناطق زلزله زده
عابدینی در نشست کارگروه ارتباطات شورای مدیریت بحران:
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد در جلسه کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات شورای مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد با مدیرکل مدیریت بحران استانداری این استان
طبخ و تقسیم غذای گرم در میان زلزله زدگان توسط کارکنان اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات استان
جمعی از کارکنان اداره کل ارتباطات کهگیلویه و بویراحمد با آماده سازی غذای گرم و تقسیم میان زلزله زدگان سی سخت و روستای کریک به حمایت از هم استانی های خود شتافتند.
وضعیت شبکه تلفن همراه در مناطق زلزله زده نرمال است
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد:
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد در جلسه فوق العاده ستاد پیشگیری و مدیریت بحران استان در پی زلزله 5.6 ریشتری سی سخت، از برقراری ارتباط شبکه تلفن همراه در مناطق زلزله
رشد 66 برابری پهنای باند استان کهگیلویه و بویراحمد
در نشست شورای مدیران فاوای استان با معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات عنوان شد:
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد در گزارشی از وضعیت ارتباطی استان از رشد 66 برابری پهنای باند و رشد هشت و نیم برابری مشترکین اینترنت سیار و ثابت در استان خبر داد.
افتتاح 32 طرح ارتباطی روستایی با پوشش جمعیتی 26 هزار نفری در استان کهگیلویه وبویراحمد
همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی:
همزمان با دهه پرفروغ فجر انقلاب اسلامی و با حضور معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات، 32 طرح حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسید.
احداث و ارتقای 115 سایت ارتباطی در استان کهگیلویه و بویراحمد
معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان کرد:
سید ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 185 روستای این استان از شبکه ارتباطی برخوردار می شوند.
اتصال تپه نورالشهدای یاسوج به شبکه فیبر نوری
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اعلام کرد:
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد از تامین فیبر نوری مورد نیاز جهت اتصال تپه نورالشهدای یاسوج به شبکه ارتباطی خبر داد.
« قبلی ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ صفحه ۹ از ۱۰ ۱۰ بعدی »