پرش به محتوای اصلی

اخبار

در سفر به بخش کبکیان عنوان شد:

سایت ارتباطی گندم کش چیتاب با پوشش جمعیتی 500 نفر به بهره برداری می رسد

سایت ارتباطی گندم کش چیتاب با پوشش جمعیتی 500 نفر به بهره برداری می رسد
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان که در سفر به بخش کبکیان، استاندار و نماینده مرکز استان را همراهی می کرد از افتتاح سایت ارتباطی گندم کش چیتاب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد، سیدمحمود رادمنش سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در سفر به بخش کبکیان شهرستان بویراحمد گفت: وضعیت ارتباطی شهر چیتاب، روستاهای جوزار، محمدآباد، کرکرزار، لیشکان، صالحون، نقاره خانه، دروهان در این سفر کاری مورد بررسی قرار گرفت.

این مقام مسئول با حضور در جمع مردم روستای محمدآباد و شنیدن نقطه نظرات و درخواست های ایشان تصریح کرد: تیم کارشناسی برای بررسی درخواست های مردم منطقه اعزام می شوند.

سرپرست اداره کل ارتباطات استان افزود: برنامه دولت سیزدهم توجه به مناطق محروم و دور افتاده است و تا پایان سال همه روستاهای بالای بیست خانوار استان به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند.

رادمنش گفت: سایت روستای گندم کش چیتاب با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد و ۵ روستا با جمعیت ۵۰۰ نفر از خدمات آن بهره مند می شوند.

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان افزود: با تاکید استاندار جهادی استان، رفع مشکلات این بخش به شکل ویژه در دستور کار قرار گرفته است.

در این سفر استاندارکهگیلویه وبویراحمد، نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس، فرماندار بویراحمد و مدیران کل استانی حضور داشتند.

رادمنش کهگیلویه
رادمنش کهگیلویه

 

 

۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۱۳:۲۲
تعداد بازدید : ۳۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید