پرش به محتوای اصلی

اخبار

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خبرداد:

روستای چناربرم شهرستان دنا با جمعیت 1500 نفر به شبکه ملی اطلاعات متصل می شود

روستای چناربرم شهرستان دنا با جمعیت 1500 نفر به شبکه ملی اطلاعات متصل می شود
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان باهمراهی فرماندار شهرستان دنا با هدف دیدار با مردم روستاها و بررسی مشکلات ارتباطی به این شهرستان سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد، سیدمحمودرادمنش سرپرست این اداره کل در این سفر مشکلات ارتباطی جاده اصلی یاسوج به اصفهان، روستاهای چناربرم و باگ را مورد بررسی قرار داد.
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در جمع مردم روستای چناربرم حاضر شد و با مردم این روستا گفتگو کرد.
رادمنش افزود: اصلی ترین درخواست مردم شریف این روستا موضوع عدم پوشش اینترنت پرسرعت در روستا بود که طی تماس با مجری محترم uso کشور در همان نشست مقرر شد که با حمایت دولت پروژه جدید ارتباطی در این روستا تعریف شود.
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همچنین به دنبال درخواست های مردمی به روستای باگ نیز سرکشی کرد و مشکلات ارتباطی این روستا را هم مورد بررسی قرار داد.
فرماندار شهرستان دنا نیز در این سفر از خدمات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تقدیر کرد و گفت: الحمدلله در دولت سیزدهم عزم راسخی درخدمت رسانی به مناطق محروم را شاهد هستیم.

رادمنش دنا
درخشان زاده با اشاره به ظرفیت های بالای شهرستان دنا خواستار توجه جدی تر به این شهرستان شد و افزود: راه زیادی برای رفع مشکلات کلی مردم شریف شهرستان داریم که ان شاء الله با کار جهادی مدیران این دولت محقق خواهد شد.
فرماندار شهرستان دنا همچنین از توجه و حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در این شهرستان تقدیر کرد و گفت: با پویایی بوجودآمده در این مجموعه شاهد رفع مشکلات حوزه ارتباطات استان خواهیم بود.

۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۱۰:۱۲
تعداد بازدید : ۴۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید