پرش به محتوای اصلی

اخبار

در نشست شورای مدیران فاوای استان با دادستان استان مطرح شد:

اتصال همه روستاهای بالای بیست خانوار استان به شبکه ملی اطلاعات تا پایان 1401/درخواست برخورد جدی دستگاه قضا با مخلان شبکه ارتباطی و مخابراتی استان

اتصال همه روستاهای بالای بیست خانوار استان به شبکه ملی اطلاعات تا پایان 1401/درخواست برخورد جدی دستگاه قضا با مخلان شبکه ارتباطی و مخابراتی استان
سرپرست اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان در نشست با دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان، توسعه ارتباطات را زیربنای توسعه کمی وکیفی در حوزه های مختلف برشمرد و گفت: توسعه زیرساخت های ارتباطی نقش تعیین کننده ای در توسعه دیگر بخش ها دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوی اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد، سید محمود رادمنش سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اختلال در شبکه ارتباطی را از مقوله های مهم و مرتبط با امنیت جامعه عنوان کرد و افزود: امروزه ارتباطات به یک نیاز اساسی و مستمر جامعه انسانی مبدل شده است.
رادمنش روند توسعه حوزه ارتباطات را در استان مثبت ارزیابی کرد و گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته تمامی روستاهای بالای بیست خانوار استان تا پایان 1401 به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند.
نماینده ارشد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان عدم توسعه یافتگی در حوزه ارتباطات ثابت را در سالهای گذشته مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: دولت سیزدهم علاوه بر تکمیل توسعه ارتباطات سیار، بر توسعه ارتباطات ثابت با کیفیت تأکید دارد.
رادمنش همچنین به موضوعات قضایی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان اشاره کرد و افزود: سرقت های خرد از تجهیزات ارتباطی ومخابراتی و شبکه تأمین برق در استان موجب قطعی گسترده و نارضایتی مردمی می شود.
رئیس شورای مدیران ارتباطات وفناوری اطلاعات استان ضمن تقدیر از دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان و همکاران ایشان در دستگاه قضا، از مقامات قضایی خواست در خصوص مطالبات قضایی حوزه فاوا و تعاملات فی مابین نگاه ویژه ای داشته باشند.

رادمنش دادستان
در ادامه این نشست دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان نیز با اشاره به خاص بودن استان کهگیلویه وبویراحمد از نگاه ظرفیت ها در کشور گفت: این استان از نظر وجود منابع انسانی و نیروی انسانی متخصص استانی برخوردار است که فرصت مناسبی برای رشد و توسعه استان به حساب می آید.
سید علی ملک حسینی در ادامه به حاشیه نشینی در اطراف مرکز استان اشاره کرد و افزود: در سالهای قبل و به دلیل تأخیر در تصویب طرح جامع شهری یاسوج متاسفانه شاهد گسترش حاشیه نشینی بوده ایم.
دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان از عزم جدی دستگاه قضایی و همکاری این دستگاه با همه دستگاههای اجرایی در جهت خدمت به مردم خبر داد و گفت: اکثر قریب به اتفاق دستگاههای اجرایی رابطه نزدیکی با دستگاه قضا در استان دارند و الحمدلله همکاران قضایی پشتیبان همیشگی برای رفع موانع توسعه استان بوده اند.
ملک حسینی همچنین در خصوص اختلافات دستگاههای اجرایی با شهرداری گفت: این موارد در قانون حل اختلاف دستگاههای اجرایی با شهرداری ها پیش بینی شده است و دادگستری هر جایی که شهرداری ها بدون درنظرگرفتن قوانین مصوب بخواهند مانع خدمت رسانی به عامه مردم شوند قطعا دادگستری ورود پیدا خواهد کرد.
دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان همچنین از عزم مستمر دستگاه قضا برای حفظ امنیت عمومی و توسعه خبر داد.

رادمنش دادستان
در این نشست اعضای شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به بیان نقطه نظرات و دیدگاهها و درخواست های خود از مجموعه قضایی استان پرداختند. رحیمی مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب، شجاعی مدیرارتباطات زیرساخت استان، شاهدی مدیرامور شعب پست بانک استان، خسروی مدیرکل پست استان، امیری مدیرمخابرات منطقه استان، ترابی مدیرارشد ایرانسل جنوب، کشاورز مدیر های وب استان، نیکدارجمال مدیر ارتباطات سیار استان از جمله مدیرانی بودند که به بیان دیدگاهها و پیشنهادات خود در حوزه های تخصصی پرداختند.
 

۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۳:۰۷
تعداد بازدید : ۳۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید