پرش به محتوای اصلی

اخبار

بیش از 900 خانوار روستایی با جمعیت 3000 نفر به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند

بیش از 900 خانوار روستایی با جمعیت 3000  نفر به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در سفر به دهستان دشتروم و روستای تنگاری از تصویب و ابلاغ اعتبار 42 میلیارد ریالی پروژه ارتباطی این مناطق خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد، سیدمحمودرادمنش مدیرکل ارتباطات استان با حضور در میز خدمت در روستای تنگاری گفت: الحمدلله خدمات خیلی خوبی از طرف نظام جمهوری اسلامی به مردم شریف مناطق محروم ارائه شده است.
این مقام مسئول اقدامات و خدمات دولت های مختلف را ارزشمند توصیف کرد و افزود: دولت سیزدهم با شعار بازگشت به آرمان های انقلاب تلاش می کند در مسیر ارج نهادن به عموم مردم علی الخصوص مردم نقاط دور از دسترس و کم برخوردار تر گام بردارد.
رادمنش توجه دولت سیزدهم به روستاها را از افتخارات این دولت برشمرد و گفت: دولت با تمام توان به دنبال برقراری توازن رفاهی و معیشتی در راستای عملیاتی کردن شعار عدالت انقلاب اسلامی است.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، دهستان دشتروم شهرستان بویراحمد را از مناطق پرظرفیت استان برشمرد و تصریح کرد: وظیفه ما به عنوان خادمان مردم رفع نگرانی ها و مشکلات این مردم شریف است.
نماینده ارشد وزیر ارتباطات در استان، اقدامات وزارت ارتباطات دولت سیزدهم را به عنوان انقلابی در خدمات رسانی مطلوب و بی منت ارزیابی کرد و افزود: وزارت ارتباطات با تمام توان و با برنامه ای مدون پروژه عظیم ارتباطی فراگیر و با کیفیت را برای مردم شریف آغاز کرده است.
رادمنش همچنین از تصویب وابلاغ 42 میلیارد ریال اعتبار برای بهبود وضعیت پوشش روستای تنگاری و روستاهای تابعه خبر داد و گفت: با اجرای این پروژه مشکل ارتباطی بخش وسیعی از جاده اصلی و ترانزیتی یاسوج به شهرهای جنوبی ایران و همچنین بیش از 900 خانوار روستاهی تنگاری و روستاهای تابعه با جمعیتی بالغ بر 3000  نفر مرتفع خواهند شد.

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۰:۵۶
تعداد بازدید : ۲۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید