پرش به محتوای اصلی

اخبار

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان بیان کرد:

ارایه تسهیلات اشتغال‌زایی برای افزایش جذب اعتبارات

ارایه تسهیلات اشتغال‌زایی برای افزایش جذب اعتبارات
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان گفت: تسهیلات اشتغال‌زایی برای افزایش جذب اعتبارات ارایه می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان، جهانگیر اسدی سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در جمع اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت، رئیس سازمان نظام‌ صنفی و رایانه‌ای استان و با حضور مدیر کل پست و مدیر امور شعب پست بانک استان به تشریح برنامه های حمایتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در قالب برنامه های متنوع، کم بهره با سود ۱۰ درصد، دوره تنفس یک ساله و بازپرداخت ۳۶ ماهه پرداخت و گفت: متقاضیان دریافت تسهیلات می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت توان آفرین به آدرس https://tavanafarin.ito.gov.ir و قسمت بند الف مراجعه و جهت دریافت مشاوره با همکاران این اداره کل تماس حاصل بگیرند. 
وی در ادامه با شنیدن پیشنهادات و چالش های انجمن صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و سازمان نظام صنفی و رایانه‌ای استان، دلایل کندی روند جذب اعتبارات استان بررسی و آسیب‌شناسی انجام شد. 
 اسدی ضمن جمع بندی مطالب گفت: تاکنون ۶ طرح با اعتبار ۶۵ میلیارد ریال در سامانه توان آفرین ثبت شده است که در مرحله ارزیابی مدارک و مستندات قرار دارند.
وی یادآور شد: از آنجا که حوزه ict فرابخشی است، سهم وزارت ارتباطات در ایجاد اشتغال در بخش های دیگر بسیار زیاد و صد البته نهفته است.
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان مغفول ماندن آزادکاران (free lancers) از چرخه اقتصاد ict و برنامه های حمایتی را یکی از مهمترین دغدغه ها بیان کرد و افزود: یکی از برنامه های آتی وزارت ارتباطات و این اداره کل شناسایی و حمایت از این قشر توانمند در حوزه اقتصاد دیجیتال است.
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۰۷
تعداد بازدید : ۵۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید