پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان بیان کرد:

اتصال پایلوت خدمات شهری اصفهان به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند

اتصال پایلوت خدمات شهری اصفهان به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند
در جلسه ایی امکان اتصال میز خدمات غیر حضوری شهرداری اصفهان (my.isfahan.ir) به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند (my.gov.ir) بررسی شد و برقراری اتصال دائمی منوط به موفق بودن تست پایداری و برآورده شدن نیازهای پورتال شهرداری اصفهان است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان، جعفر مطلب زاده، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان، در جلسه ای با حضور سید حمید رضا ابطحی، مدیر عامل فاوای شهرداری اصفهان ضمن بیان اینکه سامانه ورود یکپارچه یا پروسه احراز هویت کاربر با یک نام کاربری و گذرواژه از طریق سامانه پنجره ملی خدمات دولت هوشمند (my.gov.ir) برای هموطنان در حال تکمیل است، گفت: با اتصال خدمات شهری اصفهان به این سامانه، شهروندان با یک بار احراز هویت می توانند به خدمات دولتی و شهری متصل شوند.
همچنین مدیرعامل فاوای شهرداری اصفهان گفت: اجرای سامانه my.isfahan.ir از سال 95 شروع شد و سال 98 تکمیل و اجرایی شد.
ابطحی در ادامه تصریح کرد: این سامانه قابلیت دسترسی به 140 خدمت را برای شهروندان دارد و برای پس از اجرای آن همه اپلیکیشن های شهرداری اصفهان متوقف شده و به صورت یکپارچه از آن استفاده می کنند.
در ادامه جلسه، مجید فولادیان، مدیر کل دفتر پایش و نظارت بر پیاده سازی دولت الکترونیکی سازمان فناوری اطلاعات که به صورت ویدئو کنفرانسی حضور یافتند و امکانات فنی اتصال این دو سامانه بررسی و برنامه ریزی شد.
 
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۲۹
تعداد بازدید : ۱۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید