پرش به محتوای اصلی

اخبار

سیزدهمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان یزد (کامیتکس13) برگزار شد

سیزدهمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان یزد (کامیتکس13) برگزار شد
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد از برگزاری سیزدهمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان یزد از 12 تا 15دی ماه همزمان با سفر رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی، رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و دبیرکل این سازمان به استان یزد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، اکرم فداکار گفت: آیین گشایش رسمی نمایشگاه علی وحدت، عضو و رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی؛ محمدباقر اثنی عشری، رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و رسول سرائیان، دبیرکل این سازمان برگزار شد.

وی افزود: در این دوره از نمایشگاه، علاوه بر ارائه دستاوردها و توانمندی‌های شرکت‌های بخش خصوصی، با حمایت و پیگیری استانداری، پاویون دولت الکترونیک راه‌اندازی شد و بخش دولتی استان نیز حضوری پررنگ‌تر در نمایشگاه داشت.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد با بیان اینکه در استان، هم‌افزایی و همکاری خوبی بین دستگاه‌های متولی و مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات وجود دارد، از حضور شرکت‌های نوپای استان در بخش «کامیتکس استارز» نمایشگاه خبر داد و افزود: پارک علم و فناوری یزد به منظور حمایت از حضور کسب‌وکارهای نوپای مستقر در این پارک، پرداخت نیمی از هزینه‌های نمایشگاه را تا سقف معین در قالب کمک‌های بلاعوض را برعهده گرفت.

فداکار گفت: صندوق پژوهش و فناوری استان نیز تسهیلات ویژه نمایشگاهی برای حمایت و افزایش مشارکت اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای استان فراهم کرد و در طول نمایشگاه، از تعدادی از محصولات جدید و برتر شرکت های فعال فاوا رونمایی شد.

فداکار در پایان با بیان سهم 50 درصدی شرکت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات از 80 شرکت دانش‌بنیان فعال در استان، ابراز امیدواری کرد با سفر و حضور جناب آقای دکتر وحدت، رییس هیأت‌عامل صندوق نوآوری و شکوفایی و بنا به ماموریت‌های این صندوق در راستای تقویت اقتصاد دانش‌بنیان و ارایه خدمات تامین مالی، توانمندسازی، مشارکت و سرمایه‌گذاری خطرپذیر، و ... ، توسعه و تکمیل زیست‌بوم نوآوری، فناوری و کارآفرینی در استان یزد با شتاب بیشتری پیش برود.

گفتنی است سیزدهمین دوره از نمایشگاه فناوری اطلاعات استان یزد (کامیتکس 13) با مشارکت و همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، از 12 تا 15 دی ماه، با محوریت شهر هوشمند برگزار شد.

۱۸ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۱۶
تعداد بازدید : ۱,۰۲۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید