اخبار

دیدار مدیران مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج

دیدار مدیران مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر یاسوج از سرمایه­ گذاری 700 میلیارد ریالی جهت بهبود کیفیت وضعیت ارتباطی شهرها و روستاهای استان در سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد، جواد غلام پور در این دیدار گفت: مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات عنایت و توجه ویژه­ ای به توسعه ارتباطات روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد داشته است.

رئیس شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تصریح کرد: در یکسال گذشته از محل خدمات عمومی اجباری، مجوز احداث 40 ایستگاه جدید جهت زیر پوشش قرار دادن بیش از 120 روستا به این اداره کل داده شده است.

در ادامه این نشست نماینده ولی فقیه در استان گفت: با توجه به نقش مهم فرهنگ در زندگی بشر و گره خوردن بشر با فناوری­های نوین ارتباطی در حوزه ­های مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین فضای مجازی، لازم است در کنار توسعه زیرساخت های دسترسی مردم به اینترنت پرسرعت به مباحث فرهنگی نیز توجه کامل شود.

حجت­ الاسلام والمسلمین سید نصیر حسینی اظهار داشت: در حال حاضر در جنگی تمام عیار در بخش های اقتصادی، فرهنگی و سایبری با دشمنانی قسم خورده مواجه هستیم.

امام جمعه یاسوج با اشاره به حیاتی بودن استفاده از وسایل ارتباطی و فضای مجازی، از فضای مجازی به عنوان بستری برای سوء استفاده دشمنان نام برد و تصریح کرد: مدیران مجموعه ارتباطات با در نظر گرفتن امانتداری نسبت به مردم در وهله اول، تدابیر و دقت لازم را برای مواجه منطقی با دشمنان در این فضا به کار ببندند.

نماینده ولی فقیه در استان مقطع کنونی را برای کشور و ملت ایران حساس توصیف و اظهار داشت: در چنین شرایطی کار در مجموعه وزارت ارتباطات از بزرگترین عبادات محسوب می ­شود.


وی در پایان از خدمات و زحمات مدیران مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان تقدیر وتشکر کرد.

 
۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴
تعداد بازدید : ۷۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید