اخبار

اولین استارت آپ ویکند حوزه کشاورزی هوشمند استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار می شود

اولین استارت آپ ویکند حوزه کشاورزی هوشمند استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار می شود
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری اولین استارت آپ ویکند در حوزه کشاورزی هوشمند خبرداد و گفت: برگزاری این رویداد فرصت مناسبی برای جمع آوری ایده های تولید کسب وکارهای دانش پایه در این حوزه خواهد بود.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد، جواد غلام پور با اشاره به لزوم توجه جدی به جوانان در حوزه های پژوهشی افزود: استارت آپ ویکند فرصتی برای گردآوری ایده های تولید یک کسب وکار دانش پایه است.

وی انگیزه طیف جوانان تحصیلکرده را به برگزاری استارت آپ در استان عالی توصیف و تصریح کرد: وظیفه مسئولین مربوطه در حوزه های مرتبط حفظ انگیزه ها و امید بخشی برای شکوفایی ایده های کسب وکار در جامعه است.

این مقام مسئول برگزاری استارت آپ کشاورزی هوشمند توسط گروه "آغاز راه" را فرصتی خوب برای استفاده از توانایی های علمی فعالان این حوزه عنوان و بیان کرد: این استارت آپ با حمایت مجموعه وزارت ارتباطات در استان و دیگر حامیان محترم در تاریخ 27،28 و 29 فروردین ماه جاری در دانشکده علوم پایه دانشگاه یاسوج برگزار خواد شد.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان افزود: علاقمندان جهت ثبت نام در این رویداد و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت aghazerah.ir مراجعه نمایند.

رسانه جدید

۶ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۴۵
تعداد بازدید : ۷۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید