اخبار

غلام پور عنوان کرد:

اقدامات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با هدف برگزاری انتخاباتی پرشور

اقدامات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با هدف برگزاری انتخاباتی پرشور
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: وضعیت پوشش ارتباطی شعب اخذ رأی در استان پیش از شروع اخذ رأی توسط کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته شده بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد، جواد غلام­پور  تصریح کرد: هماهنگی­های لازم با معاونت سیاسی امنیتی استانداری و شورای تأمین استان جهت تأمین امنیت ایستگاه­های تلفن همراه و مسیر فیبر نوری هوایی و زمینی قبل از شروع رأی­گیری صورت گرفته بود.

وی افزود: طی نشستی با شرکت توزیع نیروی برق استان و به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری جهت رفع قطعی­های برق سایت­های تلفن همراه و مراکز مخابراتی در سراسر استان اولویت بندی­های لازم صورت گرفته بود.

رئیس شورای مدیران فاوای استان از ایجاد هماهنگی­های لازم با واحدهای تابعه وزارت در استان در حوزه­های ارتباطی و تعیین کشیک در حوزه­های فیبرنوری شرکت ارباطات زیرساخت و مدیریت مخابرات منطقه و تلفن همراه  قبل از شروع اخذ رأی خبر داد.

این مقام مسئول افزود: در روز رأی گیری تمامی موارد قطعی­های برق استان جهت تسریع در برقراری برق سایت­های همراه و مراکز مخابراتی از طریق مدیرعامل شرکت برق استان پیگیری و مرتفع گردید.

غلام­پور در ادامه گفت: با تعامل حضوری و تلفنی با کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد انتخابات استان، مسائل ارتباطی استان در روز رأی­گیری با هماهنگی مسئولان مربوطه مرتفع گردید.


۶ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۲۲
تعداد بازدید : ۷۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید