اخبار

انتصاب سرپرست جدید حراست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد

انتصاب سرپرست جدید حراست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد
آیین تودیع و معارفه سرپرست سابق و جدید حراست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد در محل این اداره کل در یاسوج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد، جواد غلام پور مدیر کل ارتباطات استان در این آیین با قدردانی از خدمات سرپرست پیشین حراست اداره کل ارتباطات گفت: مجموعه حراست به عنوان بازوی اصلی نظارت وظیفه ای مهم در کنترل و سالم سازی ساختارهای اداری برعهده دارند.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان افزود: تعامل راهگشایی که مجموعه حراست در سالهای اخیر داشته است علاوه بر حفظ شأن وآبروی اشخاص باعث شده که میزان تخلفات به حداقل ممکن کاهش پیدا کند.
غلام پور همچنین از خدمات علی اکبر ترابی اصل سرپرست پیشین حراست اداره کل قدردانی و انتصاب مظفر جهان کهن را به عنوان سرپرست جدید حراست تبریک گفت.
برپایه این گزارش علی اکبر ترابی اصل که با حفظ سمت مسئولیت حراست اداره ارتباطات زیرساخت استان، به عنوان سرپرست حراست اداره کل ارتباطات استان نیز فعالیت می کرد بازنشسته و مظفر جهان کهن که هم اکنون مسئول حراست پست بانک استان می باشد با حفظ سمت و با حکم رئیس مرکز حراست وزارت ارتباطات به عنوان سرپرست جدید حراست این اداره کل فعالیت خود را آغاز می کند.


۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۴:۲۰
تعداد بازدید : ۷۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید