پرش به محتوای اصلی

12
Loading
Loading
Loading

آخرین اخبــار

7500 در سطح کشور باید به اینترنت پرسرعت متصل شوند/ 12000 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز وزارت ارتباطات است
مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان های وزارت ارتباطات:
مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد با حضور حمیدی‌پور مدیر کل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل سالن جلسات
اولین مأموریت سرپرست جدید اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به محروم ترین نقاط استان
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در اولین مأموریت کاری خود با همراهی استاندار ونماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون به مورزرد زیلایی سفر کرد
سید محمود رادمنش سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد شد
طی حکمی از سوی معاون امور دولت، مجلس و استان های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سید محمود رادمنش به عنوان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد.
بیش از 1100 نفر تحت پوشش اینترنت پر سرعت قرار گرفتند
با ارتقای سه سایت ارتباطی در شهرستان کهگیلویه:
در آیینی با حضور سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و شماری دیگر از مسئولین استانی، سه ایستگاه مخابراتی در شهرستان کهگیلویه ارتقا یافت.
ضریب نفوذ پهنای باند استان به بیش از 114 درصد رسید
سرپرست اداره کل ارتباطات استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد در گزارشی از وضعیت ارتباطی این استان در جلسه شورای مدیران فاوا، از افزایش 108 هزار مشترکی پهنای باند در شش ماه اخیر در استان خبر داد.
ارتقای 2 سایت ارتباطی در منطقه گردشگری کاکان
سرپرست اداره کل ارتباطات استان در بازدید از روستاهای کاکان عنوان کرد:
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از روستاهای دهستان کاکان شهرستان بویراحمد از ارتقای دو سایت ارتباطی تا دهه فجر خبر داد.
اتصال بیش از 77 درصد روستاهای شهرستان مارگون به اینترنت پر سرعت
سرپرست اداره کل ارتباطات استان خبر داد:
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد در دیدار از روستاهای شهرستان مارگون، از دسترسی بیش از 77 درصد روستاهای این شهرستان به فناوری های نوین ارتباطی 3G و 4G خبر داد.
فعالیت 163 دفتر پیشخوان شهری و روستایی در استان
در جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان دولت عنوان شد:
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد در جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی غیر دولتی این استان گفت: در حال حاضر 163 دفتر پیشخوان شهری و ICT روستایی دارای پروانه
بیش از 87 درصد روستاهای بخش کبگیان بویراحمد به اینترنت پرسرعت متصل شدند
سرپرست اداره کل ارتباطات کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 87.5 درصد روستاهای بالای بیست خانوار بخش کبگیان شهرستان بویراحمد تحت پوشش اینترنت پرسرعت قرار گرفته اند.
اتصال 779 خانوار روستایی کهگیلویه و بویراحمد به اینترنت پرسرعت
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد در جلسه شورای مدیران فاوای استان از اتصال 17 روستا در این استان به شبکه اینترنت پر سرعت خبر داد.
« قبلی ۱ ۲ صفحه ۳ از ۱۰ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »